Tози сайт изисква Flash player 8, моля инсталирайте от тук
В разказите на Антон Баев има отблясъци от Шехерезадиното изкуство на живота като разказ. Книгата сякаш иска да ни каже колко многообразна може да бъде любовта, в богат каталог на любовни чувства, а чрез тях – и на различни поведенчески модели и ценностни представи.
Игрива фриволност и трагична патетика, драматични напрежения и комични разреждания, пречистваща усмихнатост или мрачен сарказъм се вплитат в любовните романи на героите, за да ни представят чрез тържеството или трагедиите на любовта несекващите енергии на живота.
Проф. дфн Светлозар Игов
С тази книга започва обратното броене на трилогията „Кръглата риба”. Обратно е, защото това е третата част от тази странна света троица. В нея са размесени доста сюжетни линии, които оформят парче по парче забавен пъзел. Всеки, който е прочел предишния роман на Момчил Николов („Hash-oil”), ще остане приятно изненадан.
Още
Отзиви (0)
| Корична цена 5.40 лв. | Цена online 5.13 лв. | Купи ![]()
„Черни лалета за Кант” е втората самостоятелна книга на авторката. Това е една причудлива история, в която всеки следващ епизод се зарежда от предиханието на предишния.
Още
Отзиви (0)
| Корична цена 6.50 лв. | Цена online 6.17 лв. | Купи ![]()
Отзиви на читатели (0)
Напишете отзив за книгата